



9 800 ₴
Туалетний стіл – це стильний та функціональний предмет меблів, призначений для організації та зручності у догляді за собою. Ультрасучасний туалетний столик T104 Нова/Nova Perfect Home на металевих ніжках з двома шухлядами на телескопічних напрямних повного висування – це ідеальний вибір для тих, хто цінує елегантність і функціональність у меблів. Цей туалетний стіл не тільки виконує функцію зберігання, але й слугує стильним акцентом у вашій кімнаті. У туалетному столику з двома висувними шухлядами ви зможете легко організувати всі свої косметичні засоби, прикраси та інші важливі речі. Ручки металеві в золотому кольорі. Дана модель додасть розкоші та зручності вашому простору!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір ніжок | Золотий |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 104 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 77 см |