



18 470 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФРІДА ТОФФІ
Легкість, ніжність та елегантність - це ті характеристики, яким відповідає модульна вітальня Фріда від компаніії Світ Меблів. Така вітальня прикрасить Ваш інтер'єр стильністю та натхненням, а її м'який пастильний колір тоффі надає відчуття домашнього затишку. Вітальня відрізняється своєю простою формою, чіткістю ліній та багатофункціональністю. Модульність передбачає, що Ви за своїми вподобаннями можете розташувати меблеві елементи, а також доповнити вітальню іншими компонентами з колекції Фріда, що представлена на нашому сайті.
До складу вітальні Фріда входять пенал 2Д, комод 3Ш+3Ш та ТВ-тумба. Всі елементи виготовлено з якісної ДСП плити.
Характеристики (довжина*вистота*глибина):
Меблі обладнано висувними ящиками на направляючих повного висування.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Пенал | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 4200 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 2105 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Стенка в гостинную |
| Цвет корпуса | тоффі |
| Тип витрины | прямая |
| Колір | |
| Колір фасадів | тоффі |