


10 959 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФРІДА
Особливістю вітальні Фріда від компаніії Світ Меблів є чіткі форми та лінії, гладкі рівні фасади, відсутність ручок, що надає меблям стильної лаконічності. Модульність передбачає, що Ви за своїми вподобаннями можете розташувати меблеві елементи, а також доповнити вітальню іншими компонентами з колекції Фріда, що представлена на нашому сайті. До складу даної модифікації вітальні Фріда входять комод 2Д4Ш та ТВ-тумба.
Всі меблеві елементи виготовлені з високоякісної ДСП у ультратендовому кольорі дуб ліворно з поєднанням чорних вставок, що надає меблям вигідної контрастності та визначеної стильності.
Характеристики (довжина*вистота*глибина):
Меблі обладнано висувними ящиками на направляючих повного висування.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3500 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 965 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Стенка в гостинную |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип витрины | прямая |
| Колір | |
| Колір фасадів | дуб ліворно |