

9 858 ₴
Вітальня Лора 2 від компаніії Світ Меблів відрізняється своїм витонченим дизайном: оригінальна конструкція ТВ-тумби, що ніби складається з двох елементів, створюючи неперевершений ансамбль контрастних кольорів та довершених форм, три тумби, які можна розташувати відповідно до Ваших уподобань та особливостей інтер'єру, адже вони незалежні одна від одної та відкрита полиця.
Всі меблеві елементи виготовлені з високоякісної ДСП у поєднанні елегантного відтінки дуба Ліворно, який має глибокий, насичений коричневий тон із вираженою текстурою дерева та м'яким акцентом кольору Тоффі, що створює гармонію із темнішими елементами.
Вітальня Лора 2 - це легкий необтяжений елементами меблевий комплект, що стане справжньою роздзинкою інтер'єру.
Характеристики (довжина*вистота*глибина):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямая с нишей, прямой |
| Состав стенки | |
| Навесной шкафчик | 3 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 1200 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Стенка в гостинную |
| Цвет корпуса | дуб ліворно+тоффі |
| Тип витрины | прямая |
| Колір | |
| Колір фасадів | дуб ліворно+тоффі |