


7 223 ₴
Передпокій Емма 2 від української меблевої фабрики Світ Меблів виглядає стильно та елегантно, поєднуючи природну текстуру дерева з теплим, затишним відтінком. Колір Дуб артизан створює відчуття тепла і спокою, одразу зустрічаючи гостей при вході. Вертикальні смужки кольору антрацит, нанесені шовкографічним методом, надають передпокою модного акценту.
Передпокій оснащено панелю з трьома гачками, полицею для головних уборів, місткою шафою на три полиці, фасад якої оздоблено дзеркалом на всю висоту.
Якісні матеріали виготовлення передпокою Емма 2 гарантують збереження його гарного вигляду протягом довгого періоду часу.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1980 мм |