

7 132 ₴
Передпокій Катя 1 від Світ Меблів - відкритий легкий передпокій з цільною конструкцією, що стане справжньою родзинкою Вашого коридору. Окрім цього такий передпокій буде чудово виглядати у якості гардеробної або відкритої шафи у кімнаті оформленої у стилі лофт.
Передпокій виготовлено з ДСП у вигляді відкритої шафи з двома штангами для вішаків, відкритими полицями та висувними ящиками. Зручність використання відкритих вішаків Вас безсумнівно порадує і зекономить час.
Відкрита конструкція передпокою Катя 1 надає моделі легкості та витонченості, що не обтяжує простір габаритними розмірами.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2100 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 2050 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |