
5 158 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Стелаж Тоні з колекції модульної системи Тоні від Світ Меблів - це відкритий стелаж, що складається з ячеєк різної форми в кольорі Дуб артизан з поєднанням вставок Німфея альба. ДСП, з якого виготовлено стелаж характеризується підвищеною міцністю та стійкістю до ушкоджень, тому слугуватиме протягом довгого періоду часу.
Стелаж Тоні стане чудовим доповненням дитячої кімнати, де розмістяться стильні предмети декору, м'які іграшки, книги чи невеликі вазони.
Доповнення стелажу Тоні з іншими мебельними елементами з колекції Тоні,які представлені на нашому сайті, створить дитячу кімнату мрії, де Ваша дитина з легкістю творитиме, натхнено вчитиметься і весело провидитиме час!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних полок | 10 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 900 мм |
| Глубина стеллажа | 323 мм |
| Высота стеллажа | 1951 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Колір | |
| Колір фасадів | німфея альба |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | дуб артизан |