
10 391 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Ліжко 2Ш Тоні - це односпальне ліжко, елемент модульної системи Тоні відкомпанії Світ Меблів. Ліжко виготовлено у дизайні диванчика, з високою спинкою оббитою білою еко-шкірою та боковинами, що плавно з'єднуються з нею. Комфортне спальне місце шириною 90 см та довжиною 200 см дозволить гарно висипатися не лише дитині, але й підлітку.
Ліжко комплектується каркасом СМ
Матрас у комплект не входить, його можна придбати окремо на нашому сайті.
Також ліжко комплектується двома висувними ящиками для постільної білизни чи дитячих іграшок, що звільнить додаткове місце для гри.
Поєднання Ліжка 2Ш з іншими меблями з колекції Тоні від Світ Меблів створить повноцінну дитячу кімнату, в якій легко навчатися, приємно відпочивати, натхненно творити та весело грати!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 206.2 см |
| Глубина детской кровати | 94 см |
| Общая высота детской кровати | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Защитный бортик | Нет |