








11 521 ₴
Вітальня 2 Калістро від українського виробника Світ Меблів - це втілення подиху сучасності, стильної простоти і мінімалізму у меблях. Прямі фасади без ручок у кольорі Дуб аппалачі, що повністю передає характерну структуру дерева поєднуються з гладкими Антрацитовими елементами, створюючи неперевершену трендову комбінацію у стилі лофт.
До складу вітальні Калістро входять найнеобхідніші елементи: ТВ-тумба з закритими полицями та модними відкритими частинами, жунальний столик у вигляді відкритої тумби, стильного дизайну трьохдверна тумба зі скляними вставками на фасадах та цікавою надбудовою, навісна полиця і асиметрична навісна тумба. Поєднання усіх меблів створює досконалий меблевий гарнітур для вітальні, що стане окрасою Вашого інтер'єру.
Характеристики (довжинахвистотахглибина):
Матеріал:
Загальні габарити вітальні:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Встроенный бар | Нет |
| Навесная полка | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 530 мм |
| Глубина стенки | 600 мм |
| Длина (ширина) стенки | 5000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Колір | |
| Колір фасадів | дуб аппалачі |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Стенка в гостинную |
| Цвет корпуса | дуб аппалачі/антрацит |