


6 970 ₴
Прямокутна ванна SWAN Eva 160х70 стійка до зовнішніх впливів, повністю захищена від стирання, виготовлена на високотехнологічному італійському обладнанні з застосуванням інноваційного методу ручного формування, давним-давно використовується при виготовленні корпусів катерів і яхт преміум-класу. Вже саме це говорить про міцність і надійність ванни.
Внутрішня поверхня прямокутної ванни виготовлена з високоякісного рідкого литого акрилу товщиною: 6 мм від найвідомішого світового виробника - італійської компанії ItalBeit SRL.
Зовнішній же силовий шар ванни армований cтекломатом українського виробництва із застосуванням безпечного для людини і навколишнього середовища затверджувача. Дно ванни посилено плитою ДСП товщиною 16 мм. і має чотири ребра жорсткості.
Дно прямокутної ванни має протиковзке покриття, яке повністю вберігає від ковзання навіть в мильній воді. Наявність просторого підголівника забезпечує повне розслаблення м'язів шиї.
Характеристики:
Довжина: 1600 мм
Ширина: 700 мм
Висота: 560 мм
Глибина: 410 мм
Об'єм: 170 л
Прямокутна ванна SWAN Eva 170х70 комплектується ніжками з кріпленнями, паспортом виробу і відповідним маркуванням з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сантехнического оборудования | Ванна |
| Материал ванны | Акрил |
| Форма ванны | Прямоугольная |
| Количество человек | 2 |
| Объем | 170 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 26 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация | |
| Ножки для ванны | Да |
| Подголовник для ванны | Нет |
| Ручки для ванны | Нет |
| Смеситель | Нет |
| Сифон | Нет |
| Панель для ванны | Нет |
| Дополнительные функции | |
| Подводная подсветка | Нет |
| Противоскользящее покрытие дна | Да |
| Дезинфекция | Нет |
| Озонирование | Нет |
| Слив/перелив | Механический |
| Регулируемая высота ножек | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 56 мм |
| Глубина | 41 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | новый |