


6 110 ₴
Душовий піддон SWAN EMANUEL 90х90х20 см акриловий глибокий виготовлений із застосуванням інноваційного методу ручного формування. Використання даної технології з застосуванням якісних матеріалів, дає можливість створювати високоякісний продукт з оптимальними виробничими витратами, що важливо для нас з Вами.
Товщина стінки виробу - 6-7 мм, з них - товщина акрилового шару - 1-1,5 мм, товщина армуючого шару - 5-6 мм. Внутрішня поверхня піддона SWAN EMANUEL виготовлена з високоякісного рідкого литого акрилу від найвідомішого світового виробника - італійської компанії ItalBeit SRL.
Зовнішній силовий шар виробу, армований cкломатом українського виробництва із застосуванням безпечного для людини і навколишнього середовища затверджувача. Дно піддона SWAN EMANUEL посилено плитою ДСП товщиною 16 мм і має чотири ребра жорсткості.
Відмінні риси акрилового піддону SWAN EMANUEL: антислизьке дно навіть у мильній воді, ванна здатна витримати навантаження близько 300 кг, довговічний блиск і колір акрилу, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, виняткова якість поверхні, підвищений захист від корозії і хімічного впливу, антибактеріальні та шумопоглинаючі властивості.
Характеристики:
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 900 см |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 40 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поддона | Четверть круга |
| Материал поддона | Акрил |
| По глубине | Глубокий (от 15 до 39 см) |
| Цвет | Белый |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Угловой |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Длина | 900 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Нет |
| Ножки для поддона | Да |
| Панель для поддона | Да |