



5 410 ₴
Піддон SWAN LOYD 120х90 см акриловий виготовлений із застосуванням інноваційного методу ручного формування, цей метод давним-давно став традиційним для виготовлення корпусів катерів і яхт преміум-класу. Вже саме це говорить про міцність і надійність піддону SWAN LOYD.
Товщина стінки виробу - 6-7 мм, з них - товщина акрилового шару - 1-1,5 мм, товщина армуючого шару - 5-6 мм. Внутрішня поверхня піддона виготовлена з високоякісного рідкого литого акрилу від найвідомішого світового виробника - італійської компанії ItalBeit SRL.
Зовнішній силовий шар виробу, армований cкломатом українського виробництва із застосуванням безпечного для людини і навколишнього середовища затверджувача. Дно піддона посилено плитою ДСП товщиною 16 мм і має чотири ребра жорсткості.
Відмінні риси акрилового піддону: антислизьке дно навіть у мильній воді, ванна здатна витримати навантаження близько 300 кг, довговічний блиск і колір акрилу, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, виняткова якість поверхні, підвищений захист від корозії і хімічного впливу, антибактеріальні та шумопоглинаючі властивості.
У комплект входить:
- Акриловий піддон;
- Паспорт виробу з інструкцією.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поддона | Прямоугольная |
| Материал поддона | Акрил |
| По глубине | Средний ( от 4 до 15 см) |
| Цвет | Белый |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 900 мм |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Нет |
| Ножки для поддона | Нет |
| Панель для поддона | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | новый |