
18 166 ₴
Комод "Едель" буде гарною прикасою вашого будинку.квартири чи дачі. При покупці даного товару ви будете приємно здивовані надійністю. довговічністю . красою та доступною ціною комода, Фасад.цоколь та карниз виготовлені із натурального дуба. а верхня стільниця та боки з ДСП шпонованого дуба.
Висота: 800 мм
Ширина: 950 мм
Глубина: 485 мм
Комплектація: 4 шухляди, комбінований
Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини може впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці підфабування слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

К1 - натуральный дуб
К2 - яблоня
К3 - красное дерево
К4 - орех
К5 - венге
Доплата за білий колір для інших виробів +10% до загальної вартості .
За нестандартні вироби доплата +20% до роздрібної ціни!
За патинування меблів в кольорі К1, К2, К3, К4, К5, білий доплата 5%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АртМебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Матерiал | вільха |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 48.5 см |
| Ширина комода | 95 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |