

7 426 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СУЗІР'Я ЛЕТРО:
Комод однодверний з висувними шухлядами 109 з ДСП/МДФ Сузір'я Летро - естетичне і функціональне доповнення до Вашої спальні або будь-якої іншої кімнаті. Комод відрізняється витонченими фрезерованими фасадами. Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб. Представлена модель оснащена чотирма висувними шухлядками. Вони чудово підійдуть для зберігання всіх необхідних Вам речей в складеному вигляді. Комод оснащений містким відділенням, яке приховано за дверцями. Корпус виконаний з щільного ламінованого ДСП 16 мм, класу Е1, виробництва Кроноспан, фасад виконаний з якісного МДФ.
Характеристики:
Розміри:
Вага: 49 кг.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Ширина комода | 109 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |