

4 053 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СУЗІР'Я:
Столик будуарний туалетний з ДСП/МДФ в спальню Сузір'я Летро - функціональне й естетичне доповнення до Вашої спальні або будь-якого іншого приміщення. Він відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Фрезеровані елегантні фасади доповнені витонченою фурнітурою. Він представлений у вигляді ергономічних хромованих ручок. Під стільницею на одній лінії знаходяться два висувних ящика. Нижче розташовано містке відділення, яке ховається за дверцями. Надставка столу має дві невеликі полички. Корпус виконаний з щільного ламінованого ДСП 16 мм, класу Е1, виробництва Кроноспан, фасад виконаний з якісного МДФ.
Характеристики:
Розміри:
Вага: 28 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Пуфик | Нет |
| Тумба | 1 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 140 см |
| Глубина столика | 36 см |
| Длина столика | 82 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплекта | стандартный набор |