






5 465 ₴
Стілець напівбарний B-160 Vetro Mebel є ідеальним вибором для оформлення барної стійки в пабі або кафе, а також у домашній кухні. Конструкція стільця виготовлено зметаллу, що гарантує його надійсність та стійкість. Мяке сидянні та ортопедично вигнута спинка оббиті приямною на дотик пухнастою тканиноб букле.
Дизайн стільця B-160 надасть вашому інтер'єру стильного затишку та комфорту, а вибір кольорів оббивки дозволить акцентно підкреслити стилістику простору.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Особенности | Подножка |
| Поворотный механизм | Нет |
| Подножка | Да |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барное кресло |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Натуральный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Высота сиденья стула | 660 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Основной обивочный материал | букле |
| Сиденье | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Спинка | ткань |