







3 257 ₴
Стілець М-70 – це сучасна модель стільця, стильне рішення для кухні, столової, залу, а також кафе, ресторану чи конференц-залу. Міцна конструкція стільця забезпечена за рахунок металевого каркасу у вигляді чотирьох стійких ніжок. Стильна м'яка оббивка виконана меблевою тканиною, приємною на дотик та стійкою до зношування.
Стілець М-70 від Vetro Mebel - це комфортне та презентабельне рішення у Вашому інтер'єрі, що доповнить простір у будь-якому стилі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |