






3 644 ₴
Стілець М-75 – це єлегантний стілець, що стане справжньою прикрасою кухні, залу, кафе, ресторану чи офісу. вишуканий дизайн не залишить Вас байдужим! Витончені ніжки, м'яка спинка та глибоке затишне сидіння. Міцна конструкція стільця забезпечена за рахунок металевого каркасу. Стильна оббивка виконана штучною шкірою, що має розкішний вигляд, а також є легким матеріалом у догляді.
Стілець М-75 від Vetro Mebel - це комфортне та презентабельне рішення у Вашому інтер'єрі, що прикрасить простір у будь-якому стилі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Глубина | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Спинка | искусственная кожа |