




3 092 ₴
Стілець M-78 ідеально підходить для оформлення житлового інтер'єру, кафе чи ресторану. Дизайн стільця виконаний у сучасному стилі. Зручність забезпечується комфортною формою сидіння та спинки. Сидіння має злегка загнуту форму, що створює додатковий комфорт, форма спинк ортопедично підтримує спину. За дизайном стілець впишеться в будь-який сучасний інтер'єр із елементами модерну та інших стилів. Особливості моделі надає оббивка тканиною букле, приємною на дотик, м'якою з легкою пухнастістю, але водночас зносостійкою та еластичною.
Стілець М-78 від Vetro Mebel - це комфортне та презентабельне рішення у Вашому інтер'єрі, що доповнить простір у будь-якому стилі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |