








5 245 ₴
Стілець М-90 - це сучасний стілець з підлокітниками, що гармонійно впишеться у кухні, столовій, залі, у спальні біля туалетного столику, а також стане стильним доповненням інтер'єру кафе, барів, ресторанів. Каркас стільця з металу характеризується стійкістю та міцністю. Оббивка зі шкірозамінника має респектабельний вигляд, висока спинка та підлокітники забезпечать правильне і комфортне сидіння.
Стілець М-90 - стане справжньою родзинкою інтер'єру, комфортним і стильним меблевим атрибутом.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Терракотовый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Терракота |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 775 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Спинка | искусственная кожа |