






4 693 ₴
Стілець М-100 – це стілець класичної конструкції виконаний у сучасному стилі, що стане справжньою прикрасою кухні, столової, кафе чи ресторану. Міцний металевий каркас та стійкі ніжки забезпечать довгі роки експлуатації без ушкоджень. Оббивка стільця виконана з тканини букле, м'якої з легкою ворсистістю, що надає моделі затишку та домашньої теплоти. Такий стілець так і манить сісти у його пухнасті обійми!
Стілець М-100 від Vetro Mebel - це комфортне та стильне рішення у Вашому інтер'єрі, що доповнить простір у будь-якому стилі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |