


8 961 ₴
Комоди - це багатофункціональні меблі, які не займають багато місця, але при цьому дозволяють вмістити в себе багато речей. Саме тому такий елемент меблів просто необхідність в кожному будинку.
Дерев'яний комод Балі від виробника Mebigrand, зможе відмінно розміститися як в спальній кімнаті, дитячій, вітальні, так і передпокої. Комод шириною 101 см, порадує Вас своєю практичністю і функціональністю. «Балі» має гарний спокійний дизайн, зручні приховані ручки, може бути виконаний в різних варіантах фарбування.
Комод з натурального дерева «Балі» виготовляється з масиву сосни - міцного і надійного дерева, яке прослужить Вам довгі роки. Основа шухляд: ДВП. Матеріал покриття: лак, фарба.
Матерiал:
Покриття: фарба, лак.
Габаритнi розмiри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 101 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Высота комода | 88 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |