







5 465 ₴
Представляємо обідній стілець M-117 від фабрики Vetro Mebel – ідеальний вибір для покращення декору вашої кухні чи їдальні. Стілець оббитий міцною і стильною фактурною тканиною. Модель більш комфортна в порівнянні з іншими стільцями за рахунок м'якої глибокої вигнутої спинки, що підтримує поставу під час сидіння. Металевий каркас із чорним порошковим покриттям забезпечує стабільність та довговічність, елегантний та сучасний вигляд. За рахунок свого витонченого дизайну стілець M-117 прикрасить інтер'єр кухні, їдальні або вітальні, а також стильно виглядатиме в конференц-залах, офісах і кімнатах очікування.
Насолоджуйтесь вишуканим стилем та максимальною зручністю, обравши стілець M-117.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 775 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |