






3 754 ₴
Крісло M-220 від меблевого виробника Vetro Mebel - це комфортабельний стілець на металевих ніжках, що стане окрасою будь-якого приміщення. Стілець гармонійно виглядатиме на кухні, у столовій, у вітальні біля письмового столу чи спальні біля туалетного столику. Стілець оснащено високими підлокітниками. М'яка спинка з легким нахилом дозволить комфортно розміститися у кріслі під час обіду чи зустрічі. Приємна на дотик оббивка меблевою тканиною мохер так і манить зануритися у затишні обійми стільця!
Поєднання лаконічного дизайну, розкішної оббивки та різноманіття кольорів дозволяє розмістити стілець М-220 як у сучасних, так і у класичних інтер'єрах. Стілець М-220 стане виразною деталлю інтер'єру!
Матеріал виготовлення:
Можливі варіанти кольорів:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Белый, Кремовый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |