




8 557 ₴
Модель стільця M-225 від виробника Vetro Mebel в оригінальному дизайні стане справжньою окрасою для вітальні, зали, кухні, їдальні або конференц-зали. Стійкий та міцний каркас за рахунок металевої основи забезпечить довгі роки експлуатації. При цьому оббивкою покрите не лише сидіння та спинка крісла, але й каркас, що надає елегантного затишного дизайну. Внутрішнє наповнення виконане із щільного пінополіуретану, що надає амортизації сидінню. Невисока скруглена спинка з легким вигином продумана до деталей, щоб зручно підтримувати поставу під час сидіння.
Стілець М-225 - це сучасні тенденції у меблях, естетика та комфорт, що однозначно сподобається!
Матеріал виготовлення:
Колір: Білий пісок
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 56.5 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |