







1 381 ₴
Стілець зі спинкою N-66-2 від Vetro Mebel - зручний стілець з високою спинкою. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшиті м'якою приємною на дотик тканиною велюр. Металевий каркас, з якого виготовлено стілець надає моделі додаткової стійкості та міцності.
Класичний дизайн стільця N-66-2, родзинкою якого є велюрова оббивка та стильна прошивка у вигляді квадратів надають моделі універсальності, що гармонійно вигядатиме у будь-якому інтер'єрі.
Колір
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 525 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |