



11 129 ₴
Двоярусне ліжко Аланта Mebigrand з трьома спальними місцями - відмінне поєднання дизайну, високої якості та прийнятної ціни. Такою конструкцією зручно скористатися для сну та відпочинку різновікових дітей чи молодої сім'ї з дитиною, особливо якщо є потреба в економії площі приміщення. Красиве та оригінальне ліжко виготовлене з натурального дерева - масиву сосни. Безпека сну на верхньому ярусі гарантується суцільною огорожею спального місця захисним бортом. Монтаж верхньої огорожі зі сходами є універсальним – лівосторонній чи правосторонній варіанти. При необхідності конструкція може бути трансформована в окремі полуторне та односпальне ліжка.
Додаткова комплектація: висувні шухляди; знімна захисна огорожа нижнього ярусу.
Ліжко оснащене вигнутими ортопедичними ламелями, покрите лаком або фарбою. Ламельна основа під матрац значно посилює його ортопедичні властивості.
Двоярусне ліжко розраховане на два матраци розмірами 90х200 см та 140х200 см.
Ортопедичні матраци купуються окремо, їх розміри відповідають розміру спального місця ліжка.
Розміри спального місця нижнього ярусу:
Розміри спального місця верхнього ярусу:
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колiр:


Базова комплектація «Стандарт» передбачає відстань між ламелями 5.5 см, що є достатньою умовою надійної експлуатації більшості матраців.
Як додатковий варіант основи пропонується: «Люкс» - відстань між ламелями 3 см.
Варіант ламельної основи «Люкс» забезпечить:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех лесной |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 140х200 |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 146.5 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 171 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | Сосна, натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Сосна |
| Изножье кровати | Сосна, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево, Сосна |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Основні | |
| Розміри спального місця II яруса | 90х200 |
| Розміри спального місця I яруса | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество спальных мест | 3 |
| Пол | Унисекс |
| Стандартная лестница | Да |