



6 870 ₴
Важливо: окремо можна придбати комплект шухляд.
Ліжко Скандинавія Літл 1 фабрики Mebigrand - це відмінний варіант для дитячої кімнати. Вона повністю виготовлена із натурального дерева - масиву сосни. А в основі під матрац у неї ортопедичні ламелі з гнутої фанери - міцні, надійні і довговічні.
Матерiал:
Основа під матрац: гнуті ортопедичні ламелі
Покриття: фарба, лак.
Розмiр спального мiсця: 700 / 800 / 900х2000 мм.
Габаритнi розмiри:
Колiр:

Базова комплектація «СТАНДАРТ» передбачає відстань між ламелями 5.5 см, що є достатньою умовою надійної експлуатації більшості матраців.
Як додаткові варіанти основи пропонується:
Можливість замовлення передньої захисної огорожі - уточніть при замовленні в менеджера.
Також ліжко можна замовити з матовим покриттям в кольорах: «горіх темний», «горіх світлий», «горіх лісовий» та «венге» (уточнювати у менеджера).
Перевагою матового покриття є однорідний матовий зовнішній вигляд та висока стійкість до подряпин. Матова обробка створює на дерев'яній поверхні шовковисту текстуру, яка практично не відбиває сонячне світло і здатна приховувати дрібні вади конструкції. Вона найкращим чином дозволяє зберегти і підкреслити природну красу дерев'яного полотна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех светлый |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 70х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 70 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 77 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 72 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |