


от 8 496 ₴
Ліжко дитяче «Флай» СТЕММА - ідеальне рішення для створення комфортного та безпечного середовища для вашої дитини. Це унікальне ліжко від СТЕММА поєднує в собі стильний дизайн, високу якість матеріалів та безліч зручних функцій, які зроблять сон вашого малюка незабутнім.
Однією з головних переваг «Флай» є компактний розмір, це ліжко чудово впишеться навіть у невеликі приміщення, не займаючи багато місця. Завдяки цьому, ви можете легко розмістити його в будь-якій кімнаті, не побоюючись, що воно заважатиме пересуванню або перевантажуватиме інтер'єр. Однак, незважаючи на свої компактні розміри, ліжко дитяче «Флай» має високу міцність і надійність.
Його конструкція виготовлена з міцного та довговічного матеріалу, що гарантує довгий термін служби та безпеку вашої дитини. Ви можете бути впевнені, що ліжко витримає навіть найактивніші ігри та стрибки вашої дитини. Комфорт та зручність – ще одна важлива особливість ліжка «Флай».
Крім того, ліжко комплектується високими бортами, які запобігають падінню дитини під час сну, даючи вам додатковий спокій та впевненість у безпеці малюка. Дизайн ліжка "Флай" також варто відзначити.
СТЕММА – компанія з багатим досвідом у виробництві дитячих меблів. Її вироби відрізняються високою якістю та надійністю, а також відповідають найсуворішим стандартам безпеки. Ліжко дитяче «Флай» СТЕММА – не тільки стильний предмет меблів, але й гарантія, що ваша дитина перебуватиме в надійних та ніжних руках
Матеріали
Розмiр спального мiсця: 800/900х2000 мм.
Габаритнi розмiри:
Основа ліжка: гнуті ортопедичні ламелі.
Відстань між ламелями: 5,5 см.
Матеріал покриття: фарба, лак.
Додаткова комплектація: шухляди
Варіанти кольору:
1 категорія – горіх темний, горіх світлий, яблуня, вільха
2 категорія - махонь, венге, гнила вишня, попелястий
3 категорія - білий, айворі, сірий, лате, блакитний, м'ятний, персиковий
4 категорія - коричневий, чорний, сіро-синій
Зверніть увагу, що колір на фото з каталогу може відрізнятися від натурального через особливості передачі кольору дисплеєм Вашого комп'ютера, ноутбука, планшета.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Синий, Махонь, Черный, Орех темный, Орех светлый, Венге, Слоновая кость (ivory), Белый, Ольха, Коричневый, Голубой, Серый |
| Цвет | Ольха |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Бейц |
| Размер спального места | 80х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 88 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 70 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Користувацькi характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |