
от 11 735 ₴
Дерев'яне ліжко «Джуніор» торгової марки СТЕММА - надійне та міцне двоярусне дитяче ліжко з натурального дерева.
Конструкція ліжка містить надійні бічні поручні у вигляді горизонтальних планок, що мають однакову висоту з узголів'ям та стійкою в ногах. Щоб максимально знизити можливий травматизм у дитячій кімнаті, конструкція ліжка не містить гострих граней, всі вони акуратно відфрезеровані та зашліфовані у процесі виготовлення моделі. Якісне ліжко «Джуніор» торгової марки СТЕММА стане улюбленим місцем не лише для відпочинку, а й ігор ваших дітей. Воно стійке, абсолютно безпечне і дуже практичне.
Матерiал: натуральне дерево.
Розмiри спального мiсця: 80/90х200 см.
Габаритнi розмiри:
Основа ліжка: гнуті ортопедичні ламелі.
Відстань між ламелями: 5,5 см.
Матеріал покриття: фарба, лак.
Додаткова комплектація: шухляди
Варіанти кольору:
1 категорія – горіх темний, горіх світлий, яблуня, вільха
2 категорія - махонь, венге, гнила вишня, попелястий
3 категорія - білий, айворі, сірий, лате, блакитний, м'ятний, персиковий
4 категорія - коричневий, чорний, сіро-синій
Зверніть увагу, що колір на фото з каталогу може відрізнятися від натурального через особливості передачі кольору дисплеєм Вашого комп'ютера, ноутбука, планшета.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 100 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Махонь, Орех темный, Розовый, Орех светлый, Коричневый, Венге, Белый, Ольха, Лак, Вишня, Голубой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Бейц |
| Дно кроватки | Ортопедические ламели |
| Цвет | Ольха |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 208 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 176 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Шкаф для одежды | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |