
от 15 239 ₴
Двоярусне ліжко "Остін" від виробника Стемма - чудовий варіант для ваших дітей. Ці меблі виготовлені з нешкідливого матеріалу за європейськими стандартами, тому мають високу міцність і мають довгий термін служби. Особливість такого виробу в тому, що він абсолютно нешкідливий і не викликає алергію. Ліжко складається із двох ярусі.
Опціонально: драбина та захисна огорожа на праву або ліву сторону
Розміри спального місця нижнього ярусу:
Розміри спального місця верхнього ярусу:
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Додаткова комплектація: шухляди
Варіанти кольору:
1 категорія – горіх темний, горіх світлий, яблуня, вільха
2 категорія - махонь, венге, гнила вишня, попелястий
3 категорія - білий, айворі, сірий, лате, блакитний, м'ятний, персиковий
4 категорія - коричневий, чорний, сіро-синій
Зверніть увагу, що колір на фото з каталогу може відрізнятися від натурального через особливості передачі кольору дисплеєм Вашого комп'ютера, ноутбука, планшета.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Зеленый, Махонь, Синий эмаль, Орех темный, Розовый, Вишня, Орех светлый, Орех, Венге, Кремовый, Ольха, Яблоня, Белый, Голубой, Серый |
| Цвет | Ольха |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Бейц |
| Размер спального места | 120х200 |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 133 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 172 см |
| Основні | |
| Розміри спального місця II яруса | 80х200 |
| Розміри спального місця I яруса | 120х200 |
| Пользовательские характеристики | |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Матрас | Нет |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Стол | Нет |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Длина детской кровати | 210 |
| Глубина детской кровати | 133 |
| Общая высота детской кровати | 170 |
| Пол | Унисекс |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Выкатной стол | Нет |