






5 603 ₴
Односпальне ліжко в дитячу 80х170 Токіо українського виробника Viorina-Deko - це витончена модель, яка зробить інтер'єр дитячої кімнати більш комфортним та затишним. Як основа під матрац використовуються букові ламелі, які мають амортизуючу дію, тим самим посилюючи ортопедичний ефект матраца. Дана модель укомплектована захисним бортиком і шухлядою для білизни або іграшок.
Ліжко виконане з високоякісного ЛДСП виробника Kronospan, має стильний дизайн і може використовуватися як ліжко диван, коли до Вашого малюка прийдуть друзі.
Основні переваги:
У стандартну комплектацію ліжка ортопедичний матрац не входить, купується окремо. Його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Ліжко Токіо від Viorina-Deko стане улюбленим місцем для сну та ігор Вашого малюка!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 80х170 см
Пакується в дві гофрокартонні коробки розміром:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели, Ортопедические ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 110 кг |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная, ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная, ДСП |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х170 |
| Состояние | Новое |
| Тип подъемного механизма | Без подъёма |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 29 см |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Длина детской кровати | 174 см |
| Общая высота детской кровати | 65 см |
| Основные атрибуты | |
| Колір бортіка | Білий |