



5 928 ₴
Дизайн тумби T-Box ідеально поєднується з усіма моделями геймерських (ігрових) столів ZEUS-Game™. Незважаючи на невелику ширину (всього 310 мм), тумба відрізняється значною глибиною (460 мм), що робить її одночасно місткою та візуально компактною. Ви зможете розмістити її в будь-якому зручному для вас місці. Якщо у вас є дорогий і красивий системний блок, який ви хочете поставити на видне місце, ви можете розмістити його прямо на тумбі T-Box. Розміри поверхні тумби підходять для більшості системних блоків.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: Чорний з червоною крайкою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Тип выдвижного ящика | стандартный |
| Тип тумбы | мобильная |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Габаритные размеры | |
| Высота тумбы | 630 мм |
| Глубина тумбы | 460 мм |
| Толщина стенок | 18 мм |
| Ширина тумбы | 310 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |