


1 862 ₴
Мобільна підставка під монітор ZEUS "Ліга" — ідеальне рішення для організації робочого простору. Ця компактна підставка не тільки збільшує простір на вашому столі, але й забезпечує більш зручне та комфортне робоче місце.
Особливості Підставки ZEUS "Ліга"Підставка під монітор ZEUS "Ліга" — нехай комфорт стане частиною вашого життя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 120 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 200 мм |
| Длина | 250 мм |
| Количество полок | 1 шт |
| Количество уровней | 1 шт |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | надстройка для стола |
| Тип установки полки | настольная |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 3 кг |
| Высота полки | 120 мм |
| Глубина полки | 250 мм |
| КРОМКА | 0,45 |
| Толщина материала изделия | 1,8 |
| Ширина (длина) полки | 600 мм |