



1 435 ₴
Використання підставки ТМ «ZEUS» дає додатковий захист для системного блоку від механічних ударів, вологи і пилу.
Вся крайка деталей підставки виготовлена з ПВХ, що дає додатковий захист від ударів (на відміну від крайки із меламіну).
Підставка для системного блоку виготовлена з якісного ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита) товщиною 18 мм
Характеристики підставки:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 300 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 264 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 |
| Кромка торців | Повністю ПВХ |
| Тип мебели | Підсавка під системний блок |