

5 460 ₴
Стіл COMFY HOME™ Zhuk виконаний у сучасному та лаконічному дизайні. За допомогою комп'ютерного столу COMFY HOME™ Zhuk Ви зможете організувати зручне, красиве та сучасне робоче місце як вдома, так і в офісі. Стіл укомплектований підставкою під системний блок та під клавіатуру. Можливе виготовлення столу у будь-якій колірній гамі на вибір з палітри.
Комп'ютерний стіл COMFY HOME™ Zhuk виготовлений з високоякісної ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита), верхній шар якої покритий ламінатом. Ламінована ДСП забезпечує максимальний захист від механічних пошкоджень, робить стіл вологостійким та стійким до механічних пошкоджень.
Стіл виготовлений на сучасному обладнанні, що дозволяє досягти найвищої якості виробу. Особливу увагу хочеться звернути на торці столу, які облицьовані виключно крайкою ПВХ. Переваги крайки ПВХ: високий опір механічним впливам, високий захист торців від проникнення вологи, захист від різноманітних кислот та жирів, зносостійкість та довговічність.
Варіанти використання:
Характеристики:
Особливості: полиці для периферії, висувна полиця для клавіатури.
Матеріал виготовлення:
Доступні кольри:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество открытых полок | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 18 мм |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Венге |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 590 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Да |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |