
от 54 158 ₴
За допомогою кутового дивана Фабіо, Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Адже ця модель відрізняється від своїх побратимів приголомшливим і унікальним дизайном, згладженими лініями, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса, а також пружним пружинним блоком типу бонель в поєднанні з пружиною-змійкою, неймовірно зручною системою трансформації дельфін і містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Фабіо - це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції.
Ширина-1750мм
Довжина – 2000 мм
Висота – 750-950 мм
Спальне місце – 1350 х 2200 мм – розміри змінюються
МЕХАНІЗМ ПАНТОГРАФ +250грн.
Характеристики:
*Вартість дивану вказана в першій категорії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 75.95 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 220 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | фанера, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота от пола | 75.95 |
| Глубина дивана | 175 |
| Длина дивана | 280 м |
| Опоры | ДСП |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |