


от 23 348 ₴
За допомогою кутового дивана Тауер, Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Адже ця модель відрізняється від своїх побратимів приголомшливим і унікальним дизайном, згладженими лініями, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса, а також пружним пружинним блоком типу бонель в поєднанні з пружиною-змійкою, неймовірно зручною системою трансформації пантограф-єврокнижкаі містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Тауер - це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції
Ширина-1670 мм
Довжина – 2050 мм
Висота – 900-1050 мм
Спальне місце – 2050 х 1500 мм-Розміри змінюються.
Характеристики:
МЕХАНІЗМ ПАНТОГРАФ +250грн,
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90.105 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 105 см |
| Длина спального места | 205 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 167 |
| Длина дивана | 205 м |
| Механизм трансформации спального места | єврокнижка-пантограф |
| Подлокотник | 2 (шт.), подушки |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |