



2 749 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ГЛОРІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 3Ш Глорія - елемент модульної спальні Глорія від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ДСП.
Спальня Глорія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються з якісної ДСП у кольорах Дуб самоа та Білий. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм, маленькими круглими ручками та стійкими ніжками.
Меблі Глорія Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Колір: Дуб самоа та Білий

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб самоа, Белый |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 88 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |