


7 592 ₴
У міру розвитку кіберспорту почали розвиватися і спеціальні меблі для геймерів. На сьогодні вже можна зустріти досить великий вибір спеціальних геймерських крісел, ну і, звісно ж, спеціальних ігрових столів. Особлива відмінність геймерських столів від звичайних комп'ютерних столів - це підвищена зручність і ергономічність.
Однією з вдалих моделей геймерських столів, на яку варто звернути свою увагу - це ігровий стіл ZEUS™ IGROK-3. Стіл має сучасний і сміливий дизайн, але все ж таки увагу слід звернути на продуману конструкцію та його ергономічні властивості. Конструкція столу максимально підібрана для створення максимального комфорту людини, яка довго проводить час сидячи.
Модель столу ZEUS™ IGROK-3 може бути використана не тільки геймерами. Стіл IGROK-3 гідно зможуть оцінити люди інших професій. Офісні працівники, дизайнери, блогери, програмісти та інші професії, які змушують людину більшу частину свого дня проводити перед монітором і вести малорухливий спосіб життя, що призводить до проблем зі здоров'ям. Починає сильно страждати хребет і суглоби, часто затікати руки і розвиватися тунельний синдром. Щоб уникнути цих проблем варто використовувати правильні меблі для створення комфортного та безпечного робочого місця.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Доступні кольри:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 37 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 920 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 920 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |