




3 952 ₴
Геймерський столик Sputnik Zeus – це один із найменших столів для геймерів. Його невеликі розміри дозволять йому розміститися практично будь-де Вашої кімнати. Хоча стіл і невеликий, але в ньому збереглися всі його ергономічні властивості.
Столик Sputnik – це підвищений комфорт та ергономічність! З геймерським столиком Sputnik - Ви зможете створити зручну та комфортну кімнату геймера.
Одна з головних ергономічних властивостей, які має стіл Zeus Sputnik - це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби та запобігає затіканню рук та розвитку тунельного синдрому.
Столик однаково добре підійде не тільки геймерам, а й людям інших професій – це дизайнери, програмісти, офісні працівники та інші професії, які змушують людину проводити більшу частину часу в малорухливому та сидячому положенні.
На поверхні стільниці, по обидва боки є отвори для кабелів – кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Доступні кольри:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Ширина | 800 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Длина | 800 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 650 мм |
| Длина столешницы | 800 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Чорно-червоний |