



8 008 ₴
Представляємо вам геймерський стіл ZEUS-Game™ GAMER-4 зі стелажом - поєднання функціональності та стилю. Цей стіл створений для справжніх поціновувачів ігрової культури, які прагнуть ідеального робочого простору, де кожна деталь має значення.
В основі столу лежить сучасна концепція ергономіки, яка забезпечує комфорт та зручність під час тривалих ігрових сесій. Широка робоча поверхня столу дає достатньо місця для розміщення не тільки вашого потужного ігрового комп'ютера, але і всіх необхідних периферійних пристроїв. Завдяки спеціально розробленому трапецієподібному вирізу на стільниці, ваші руки завжди знаходитимуться в оптимальному положенні, знижуючи втому та покращуючи продуктивність.
Зверніть увагу на стелаж, який ідеально доповнює функціональність столу. З його допомогою ви зможете організувати зручне зберігання та розташування аксесуарів, колекцій в одному місці. Завдяки тумбі-стелажу ви завжди матимете швидкий і зручний доступ до всіх своїх ігрових скарбів.
Крім того, стіл оснащений інтегрованою системою керування кабелями, яка допомагає уникнути заплутаних проводів та зберігає чистоту та порядок. Всі кабелі та дроти будуть акуратно сховані та організовані, що дозволяє зберегти естетичну привабливість вашого робочого простору.
ZEUS-Game — ваш надійний вибір!
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Доступні кольри:
Розміри столу:
Розміри стелажу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | фигурная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 27 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 800 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Да |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |