



20 592 ₴
Геймерський стіл ZEUS Spartak
Комп'ютерний стіл для геймера - ZEUS Spartak - це стіл підвищеної зручності і властивостями ергономіки!
Конструктора нашої компанії довгий час працювали над створенням цієї моделі, в результаті ми отримали продуману і оптимально налагоджену конструкцію столу для геймера Spartak. Дана модель стола подарує Вам максимальний комфорт і зручність при його використанні.
За початковим задумом Стіл Spartak розроблявся для геймерів, так як саме ці люди проводять досить багато часу сидячи перед монітором, але в підсумку дизайн і конструкція столу дозволяє його використання людям інших професій і захоплень. Таких професії як дизайнери, офісні працівники, блогери, маркетологи просто змушені проводити велику частину свого часу сидячи за столом і як наслідок вести не зовсім здоровий спосіб життя. А саме це і може привести до майбутньому до проблем зі здоров'ям.
Використання столу Spartak значно знизить ризики виникнення проблем зі здоров'ям завдяки його ергономічним властивостям.
Крім своїх позитивних ергономічних властивостей стіл досить зручний у використанні.
В столі є чотири висувних ящика в яких ви зможете зберігати найнеобхідніше для роботи, а надбудова на столі дозволить Вам зберігати всілякі диски, папки, файли і улюблені книги.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Гарантія: 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, наприклад, при пошкодженні будь-якої деталі Вас буде можливість її заміни.
Остерігайтеся підробок! Як показує практика використання дешевих і неякісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знизити вартість практично будь-якого виробу (і це стосується не тільки меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість.
Всі матеріали, які використовуються при виготовленні, ігрового столу ZEUS Sparkak безпечні для здоров'я і мають висновки санітарно-епідемічної служби України та сертифікати.
Дизайн геймерского столу ZEUS Spartak був розроблений конструкторами нашого бюро ZEUS-Studio. Всі інтелектуальні права на дану модель столу захищені законами України!
ZEUS-Game — ваш надійний вибір!
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество открытых полок | 3 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | фигурная |
| Ширина | 1480 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1845 мм |
| Глубина | 1400 мм |
| Длина | 1480 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 1400 мм |
| Длина столешницы | 1480 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Альпійський-чорний |