





10 712 ₴
Геймерський (ігровий) стіл Zeus Igrok-Tim 2 – нова серія дизайнерських ігрових столів.
Дизайнерські ігрові (геймерські) столи серії Igrok! Геймерські столи – це сучасні та зручні столи з ергономічними властивостями та незвичайним дизайном. Столи Igrok в першу чергу розроблялися для геймерів, хоча вони відмінно підійдуть і для людей інших професій і захоплень.
Головна ідея столу це створити максимально комфортне проведення часу при роботі за столом. На передній частині стільниці є трапецієподібний виріз. Така форма стільниці дозволяє проводити комфортніший і правильніший, у плані здоров'я, час за столом. Секрет у тому, що лікті не звисають зі столу, як у звичайних столів, а лежать на стільниці! А це значно знижує навантаження на суглоби, запобігає затіканню рук при тривалій роботі і навіть запобігає розвитку тунельного синдрому.
Під стільницею є велика ніша для системного блоку і немає ніяких додаткових поличок, перегородок, що не сковує людину, що сидить за столом і робить більш комфортне проведення за столом.
Стіл ZEUS ™ IGROK –TIM 2 виробляється на сучасному обладнанні, що дозволяє домогтися найвищої якості виробу.
ZEUS-Game — ваш надійний вибір!
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество открытых полок | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | фигурная |
| Ширина | 1400 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 938 мм |
| Глубина | 920 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 920 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Чорно-червоний |