


11 024 ₴
Можливе виготовлення столу в різних кольорах - (всього понад 32 кольори столу і більше 50 кольорів кромки). Також можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Якщо порівнювати ігрові столи з простими комп'ютерними столами, то основна відмінність полягає в їх ергономічній властивості і дизайні. Геймерський ігровий стіл ZEUS ™ IGROK-TOR має досить велику стільницю 1400ммХ1200мм На такій стільниці можна розмістити навіть кілька моніторів і при цьому залишиться ще багато місця для всього необхідного для зручної роботи. Але основна «фішка» ігрового столу знаходиться на передній стороні стільниці і це є трапецієподібний виріз. Така форма стільниці дозволяє проводити більш комфортно, стосовно здоров'я, час за столом. Секрет в тому, що лікті не звисають зі столу, як у звичайних столів, а лежать на стільниці! А це значно знижує навантаження на суглоби, запобігає затікання рук при тривалій роботі і навіть запобігає розвитку тунельного синдрому.
Під стільницею є велика ніша для системного блоку і зручні висувні ящики .
ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ СТІЛ ZEUS ™ IGROK-TOR
Стіл IGROK-TOR можуть використовувати звичайно ж не тільки геймери! Дану модель стола можна використовувати для навчання, як письмовий стіл, і навіть як стіл для офісу. Загалом всім тим людям, які проводять багато часу за столом, будь це геймер, дизайнер, школяр, студент або офісний працівник! Великий вибір кольорів дозволяє зробити геймерський стіл від найсміливішого і яскравого дизайну, до столу в строгому і локанічному стилі.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СТОЛУ:
ЕРГОНОМІЧНА НІША
32 можливих кольорів виготовлення столу і більше 50 можливих кольорів кромки.
Можливість виготовлення столу за індивідуальними розмірами
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS ™ IGROK-TOR
Стіл комп'ютерний ZEUS IGROK-TOR виготовлений з високоякісної ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита), верхній шар якої покритий ламінатом. Ламінована ДСП забезпечує максимальний захист від механічних пошкоджень, робить стіл вологостійким і стійким до механічних пошкоджень. Завдяки властивостям ЛДСП, стіл стійкий до сильних перепадів температури. Ви можете вільно ставити гарячу чашку і бути впевненим в тому, що вона не принесе покриттю ніякої шкоди, навіть, якщо Ви випадково розіллєте рідину на стіл.
Стіл ZEUS ™ IGROK-TOR виготовлений на сучасному обладнанні, що дозволяє домогтися найвищої якості виробу. Особливу увагу хочеться звернути на торці столу, які облицьовані виключно крайкою ПВХ.
У комп'ютерних столах досить часто можна зустріти крайку, облицьовану меламіном. Найголовнішим і єдиною перевагою меламіну кромки є її дешевизна. Крайка меламіну дуже тонка і у неї дуже низький опір до механічних впливів. Меламінова крайка погано захищає від перепаду температур і вологи. Крайка з ПВХ хоч і дорожче, але її характеристики виправдовують свою вартість.
Переваги крайки ПВХ:
Комп'ютерні столи ZEUS ™ IGROK-TOR виробляються в Україні.
Всі вироби мають висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців.
По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якій деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ZEUS-Game — ваш надійний вибір!
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество открытых полок | 1 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | фигурная |
| Ширина | 1480 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 50 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 1200 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 1200 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Чорно-жовтий |