


10 504 ₴
У міру розвитку кіберспорту почали розвиватися і спеціальні меблі для геймерів. Сьогодні вже можна зустріти досить великий вибір спеціальних геймерських крісел, ну і, звичайно ж, спеціальних ігрових столів. Особлива відмінність геймерських столів від звичайних комп'ютерних столів – це підвищена зручність та ергономічність. Однією з вдалих моделей геймерських столів, на яку варто звернути увагу - це ігровий стіл ZEUS-Game™ Byorn. Стіл має сучасний і сміливий дизайн, але все-таки слід звернути увагу на продуману конструкцію і його ергономічні властивості. Конструкція столу максимально підібрана для створення максимального комфорту людини, яка проводить час сидячи. Модель столу ZEUS-Game™ Byorn може бути використана не тільки геймерами. Стіл Byorn гідно зможуть оцінити люди інших професій. Офісні працівники, дизайнери, блогери, програмісти та інші професії, які змушують людину більшу частину свого дня проводити перед монітором та вести малорухливий спосіб життя, що призводить до проблем зі здоров'ям. Починає сильно страждати на хребет і суглоби, часто затікати руки і розвиватися тунельний синдром. Щоб уникнути цих проблем, варто використовувати правильні меблі для створення комфортного та безпечного робочого місця.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СТОЛА ZEUS-Game™ Byorn:
Стільниця - величезна та дуже містка стільниця. Спеціальний виріз - великий виріз у вигляді трапеції дозволяє повністю класти руки на стіл, що знижує навантаження на суглоби при тривалій роботі за комп'ютером. Багато місця під столом - для більшої зручності під столом відсутні додаткові полиці, деталі та ребра жорсткості. Це дозволяє розташуватися з максимальною зручністю. А виріз у задній частині столу дозволить вам витягнути ноги на всю довжину. Регульовані опори дозволять Вам відрегулювати обрій стільниці навіть на не дуже рівній підлозі.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ :
Матеріал виготовлення:
Доступні кольори:
Розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | фигурная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1400 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 755 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 755 мм |
| Глубина столешницы | 900 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |