



7 800 ₴
Стіл "Comfy-Home" Kano-2 - великий кутовий стіл для геймера.
Продумана ергономіка столу робить його досить зручним у використанні. Велика стільниця 1400 мм х 1200 мм дозволяє використовувати одразу до 3-4 моніторів (залежить від розміру монітора). Продумана ергономіка столу робить його досить зручним у використанні. Велика стільниця 1400 мм х 1200 мм дозволяє використовувати одразу до 3-4 моніторів (залежить від розміру монітора). А під стільницею є спеціальна ніша для системного блоку. Яка знаходиться у глибині столу з правого боку. У ніші можна розмістити все, що зазвичай валяється під ногами і заважає працювати - дроти, перенесення, роутер і т.д. Все можна компактно розмістити в одному місці.
А спеціальна форма стільниці зробить Вашу роботу максимально комфортною та зручною.
Можливе виготовлення столу у дзеркальному виконанні. Також можливе виготовлення столу за індивідуальними розмірами та в інших кольорах.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
Переваги крайки ПВХ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ZEUS-Game — ваш надійний вибір!
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество открытых полок | 3 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | Левый |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | угловая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1200 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 1400 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 1400 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |