


8 020 ₴
Геймерський ігровий стіл Rasin RS-1 – це великий функціональний та стильний стіл для геймерів, який забезпечує комфорт та ергономіку під час гри. Стіл має спеціальну нішу для системного блоку та відкриту полицю з одного боку та чотири висувні шухляди з іншого боку.
Не тільки геймери, а й люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють багато годин поспіль за столом. Через специфіку своєї діяльності такі люди ведуть малорухливий спосіб життя, як наслідок це веде до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет та суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі для створення безпечного та комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділити крісло і, звичайно, столу. Конструкція столу Rasin RS-1 дозволить досягти максимального комфорту та безпеки при тривалій роботі за столом. Одна з головних ергономічних властивостей, які має стіл Rasin RS-1 – це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю покласти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби та запобігає затіканню рук.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ :
Матеріал виготовлення:
Доступні кольори:
Розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество открытых полок | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Особенности | Углы закругленные |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | фигурная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1400 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 800 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |