
5 000 ₴
Геймерський стіл Rasin RS-3 виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що відповідає найвищим стандартам якості та екологічним вимогам. Вибір кольору стільниці та каркасу — це ще один важливий аспект індивідуалізації, оскільки стіл доступний у палітрі з 24 різних відтінків. Кожен колір можна обрати без додаткової націнки до ціни.
Торці стільниці та каркасу обклеєні міцною пластиковою крайкою (1-2 мм для стільниці, 0,5 мм для каркаса), що забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень і вологи, а також допомагає зберегти естетичний вигляд протягом довгого часу.
Індивідуальні налаштування і розміри
Модель Rasin RS-3 може бути адаптована під ваші потреби: ви можете змінювати розміри столу та складові частини (додавати чи видаляти елементи) в залежності від вимог.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ :
Матеріал виготовлення:
Доступні кольори:
Розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZEUS |
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1500 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 800 мм |
| Длина столешницы | 1500 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |