
7 294 ₴
Прихожа Бруна - меблевий комплект відомого виробника України Світ Меблів. Мінімалістичний дизайн, поєднання деревинної структури кольору Дуб артизан з Білим або з кольором Антрацит додасть легкості та сучасності. Цей компактний, але місткий комплект ідеально підійде для невеликих квартир. Складається з полиць, тумби для взуття та дзеркала. Модель обладнана висувними ящиками на напрямних повного висування. Матеріал м'якої частини тумби – шкірозамінник.
Характеристики:
Загальні габарити: 1300 * 2000 * 390
Колір:
Корпус - дуб білий
Фасади - сіра мишка
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | искусственная кожа, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Навесная полка | 1 шт. |
| Производитель | Мир мебели |